16YXF3300MEFCG412.5X35
16YXF3300MEFCG412.5X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16YXF3300MEFCG412.5X35 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 16YXF3300MEFCG412.5X35
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero 16YXF3300MEFCG412.5X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 93273 pcs Tietolomake Lead Forming CodesYXF Series
Kategoria kondensaattorit Toleranssi 3300µF
Surface Mount Land Koko 0.197" (5.00mm) Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja YXF RoHS-tila Tape & Box (TB)
Ripple Current - matala taajuus General Purpose ripple Current Polar
Polarisaatio Radial, Can Pitch - Liitin 16V
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Valmistajan osanumero 16YXF3300MEFCG412.5X35 Lifetime @ Temp. -
impedanssi - Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
Laajennettu kuvaus 3300µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Sovellukset 10000 Hrs @ 105°C