Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 16YXJ3300MG412.5X25
16YXJ3300MG412.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16YXJ3300MG412.5X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 16YXJ3300MG412.5X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 16YXJ3300MG412.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 161759 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecYXJ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja YXJ
Ripple Current @ Low Frequency 1.784A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.23A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 32 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3300µF