16ZLH3900MEFCG412.5X35
16ZLH3900MEFCG412.5X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16ZLH3900MEFCG412.5X35 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 16ZLH3900MEFCG412.5X35
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero 16ZLH3900MEFCG412.5X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 94188 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja ZLH
Ripple Current @ Low Frequency 2.499A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.57A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 12 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3900µF