Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 200YXA10MEFCCA10X12.5
200YXA10MEFCCA10X12.5
200YXA10MEFCCA10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 200YXA10MEFCCA10X12.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 200YXA10MEFCCA10X12.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 200YXA10MEFCCA10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4103 pcs Tietolomake Lead Forming CodesYXA Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja YXA
Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF