Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 250BXC6.8MEFC8X11.5
250BXC6.8MEFC8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 250BXC6.8MEFC8X11.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 250BXC6.8MEFC8X11.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 250BXC6.8MEFC8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 430100 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecBXC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja BXC
Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6.8µF