Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 250TXW82MEFR12.5X25
250TXW82MEFR12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 250TXW82MEFR12.5X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 250TXW82MEFR12.5X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 250TXW82MEFR12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69558 pcs Tietolomake TXW SeriesLead Forming Codes Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja TXW
Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 756mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.083" (27.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose