Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 250YXA33MEFC12.5X20
250YXA33MEFC12.5X20
250YXA33MEFC12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 250YXA33MEFC12.5X20 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 250YXA33MEFC12.5X20
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 250YXA33MEFC12.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4992 pcs Tietolomake Lead Forming CodesYXA Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja YXA
Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 33µF