Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 25LSQ68000MNB51X83
25LSQ68000MNB51X83
25LSQ68000MNB51X83
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LSQ68000MNB51X83 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25LSQ68000MNB51X83
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 25LSQ68000MNB51X83 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5751 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecLSQ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm) Sarja LSQ
Ripple Current @ Low Frequency 9.3A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 10.044A @ 10kHz