Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 25TGV1500M18X16.5
25TGV1500M18X16.5
25TGV1500M18X16.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25TGV1500M18X16.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25TGV1500M18X16.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero 25TGV1500M18X16.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja TGV
Ripple Current @ Low Frequency 780mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 1189-2685-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 28 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 64 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 64 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 1500µF