Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 25TZV100M6.3X6.1
25TZV100M6.3X6.1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25TZV100M6.3X6.1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25TZV100M6.3X6.1
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 25TZV100M6.3X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja TZV
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset Automotive