Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 25ZL1800MEFC12.5X30
25ZL1800MEFC12.5X30
25ZL1800MEFC12.5X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25ZL1800MEFC12.5X30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25ZL1800MEFC12.5X30
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero 25ZL1800MEFC12.5X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 105298 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecZL Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja ZL
Ripple Current @ Low Frequency 1.974A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.29A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 16 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1800µF