Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > 2SLG150M
2SLG150M
2SLG150M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2SLG150M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2SLG150M
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 2SLG150M Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4947 pcs Tietolomake SLG, SWZ, SW Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja PC-CON, SLG Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 1189-1811-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.043" (1.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF