Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 350BXC4.7MEFC10X12.5
350BXC4.7MEFC10X12.5
350BXC4.7MEFC10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 350BXC4.7MEFC10X12.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 350BXC4.7MEFC10X12.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 350BXC4.7MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 336310 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecBXC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja BXC
Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset General Purpose