Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 350WXA10MEFCG412.5X16
350WXA10MEFCG412.5X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 350WXA10MEFCG412.5X16 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 350WXA10MEFCG412.5X16
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 350WXA10MEFCG412.5X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 219974 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecWXA Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja WXA
Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 10kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset Automotive