Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 35KXF2200MEFC22X20
35KXF2200MEFC22X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 35KXF2200MEFC22X20 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 35KXF2200MEFC22X20
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 56354 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero 35KXF2200MEFC22X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 56354 pcs Tietolomake KXF SeriesLead Forming Codes Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja KXF
Ripple Current @ Low Frequency 1.04A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.196A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose