Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 35TZV47M6.3X8
35TZV47M6.3X8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 35TZV47M6.3X8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 35TZV47M6.3X8
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
Product parameter
Osa numero 35TZV47M6.3X8 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja TZV
Ripple Current @ Low Frequency 96mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 30 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 340 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF