Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 35YXA1000MEFC12.5X20
35YXA1000MEFC12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 35YXA1000MEFC12.5X20 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 35YXA1000MEFC12.5X20
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 35YXA1000MEFC12.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5697 pcs Tietolomake Lead Forming CodesYXA Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja YXA
Ripple Current @ Low Frequency 865mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.038A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose