Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 35YXH1800MEFC12.5X40
35YXH1800MEFC12.5X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 35YXH1800MEFC12.5X40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 35YXH1800MEFC12.5X40
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero 35YXH1800MEFC12.5X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77695 pcs Tietolomake YXH SeriesLead Forming Codes Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja YXH
Ripple Current @ Low Frequency 2.01A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.35A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 17 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1800µF