Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 400BXC3.3MEFC10X12.5
400BXC3.3MEFC10X12.5
400BXC3.3MEFC10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 400BXC3.3MEFC10X12.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 400BXC3.3MEFC10X12.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 400BXC3.3MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 274268 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecBXC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja BXC
Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz