Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 420BXW100MEFR14.5X45
420BXW100MEFR14.5X45
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 420BXW100MEFR14.5X45 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 420BXW100MEFR14.5X45
Valmistaja Rubycon
Kuvaus PENCIL CAP
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 420BXW100MEFR14.5X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus PENCIL CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42753 pcs Tietolomake BXW SeriesLead Forming Codes Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.571" Dia (14.50mm) Sarja BXW
Ripple Current @ Low Frequency 790mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.778A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose