Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 420VXH270MEFC25X40
420VXH270MEFC25X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 420VXH270MEFC25X40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 420VXH270MEFC25X40
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero 420VXH270MEFC25X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 18953 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecVXH Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja VXH
Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.17A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose