Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 450BXW27MEFR12.5X25
450BXW27MEFR12.5X25
450BXW27MEFR12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 450BXW27MEFR12.5X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 450BXW27MEFR12.5X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 27UF 20% 450V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 450BXW27MEFR12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 27UF 20% 450V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78653 pcs Tietolomake BXW SeriesLead Forming Codes Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja BXW
Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-3183 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 27µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 27µF