Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 450BXW39MEFR14.5X25
450BXW39MEFR14.5X25
450BXW39MEFR14.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 450BXW39MEFR14.5X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 450BXW39MEFR14.5X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 39UF 20% 450V T/H
Product parameter
Osa numero 450BXW39MEFR14.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 39UF 20% 450V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77416 pcs Tietolomake BXW SeriesLead Forming Codes Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.571" Dia (14.50mm) Sarja BXW
Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3191
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 39µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 39µF Sovellukset General Purpose