Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 500HXW15MEFR12.5X20
500HXW15MEFR12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 500HXW15MEFR12.5X20 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 500HXW15MEFR12.5X20
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 500V THRUHOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 112416 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 500HXW15MEFR12.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 500V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 112416 pcs Tietolomake HXW Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja HXW
Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 390mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-4247 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 34 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 15µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 15µF Sovellukset General Purpose