Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 50PK1000MEFCG412.5X25
50PK1000MEFCG412.5X25
50PK1000MEFCG412.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 50PK1000MEFCG412.5X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 50PK1000MEFCG412.5X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 50PK1000MEFCG412.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 153879 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecPK Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja PK
Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose