Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 50RX50330MEFC12.5X25
50RX50330MEFC12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 50RX50330MEFC12.5X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 50RX50330MEFC12.5X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 50RX50330MEFC12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72013 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecRX50 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja RX50
Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive