Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 50SEV220M12.5X13.5
50SEV220M12.5X13.5
50SEV220M12.5X13.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 50SEV220M12.5X13.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 50SEV220M12.5X13.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero 50SEV220M12.5X13.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja SEV
Ripple Current @ Low Frequency 580mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 696mA @ 10kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 1189-3100-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 28 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 220µF