Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 50YK220MEFCKC10X12.5
50YK220MEFCKC10X12.5
50YK220MEFCKC10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 50YK220MEFCKC10X12.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 50YK220MEFCKC10X12.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 50YK220MEFCKC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4622 pcs Tietolomake Lead Forming Codes
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja YK
Ripple Current @ Low Frequency 435mA @ 120Hz Arvioinnit -