Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 50YXA1000M12.5X25
50YXA1000M12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 50YXA1000M12.5X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 50YXA1000M12.5X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 50YXA1000M12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4141 pcs Tietolomake Lead Forming CodesYXA Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja YXA
Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.272A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose