50YXF2200MEFCGC18X35.5
50YXF2200MEFCGC18X35.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 50YXF2200MEFCGC18X35.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 50YXF2200MEFCGC18X35.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero 50YXF2200MEFCGC18X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56744 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecYXF Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja YXF
Ripple Current @ Low Frequency 1.76A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 25 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF