Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 50YXG1800MEFC16X40
50YXG1800MEFC16X40
50YXG1800MEFC16X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 50YXG1800MEFC16X40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 50YXG1800MEFC16X40
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero 50YXG1800MEFC16X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69921 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecYXG Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja YXG
Ripple Current @ Low Frequency 2.226A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.71A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 45 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 16 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1800µF