Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 6.3NSKV47M6.3X5.5
6.3NSKV47M6.3X5.5
6.3NSKV47M6.3X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 6.3NSKV47M6.3X5.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 6.3NSKV47M6.3X5.5
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 6.3NSKV47M6.3X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 287387 pcs Tietolomake NSKV SeriesLead Forming Codes Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja NSKV
Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 67.5mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose