Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 6.3YK330MEFCTA6.3X11
6.3YK330MEFCTA6.3X11
6.3YK330MEFCTA6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 6.3YK330MEFCTA6.3X11 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 6.3YK330MEFCTA6.3X11
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 6.3YK330MEFCTA6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5725 pcs Tietolomake YK SeriesLead Forming Codes
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja YK
Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 336mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF