Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 6.3ZLQ8200MEFC12.5X30
6.3ZLQ8200MEFC12.5X30
6.3ZLQ8200MEFC12.5X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 6.3ZLQ8200MEFC12.5X30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 6.3ZLQ8200MEFC12.5X30
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 6.3ZLQ8200MEFC12.5X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 126068 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecZLQ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja ZLQ
Ripple Current @ Low Frequency 2.576A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-3606 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 12 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 8200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 8200µF Sovellukset General Purpose