Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 63RX30330MG412.5X25
63RX30330MG412.5X25
63RX30330MG412.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 63RX30330MG412.5X25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 63RX30330MG412.5X25
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero 63RX30330MG412.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 199760 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecRX30 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja RX30
Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz