Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > 63ZLH270MEFCGA12.5X16
63ZLH270MEFCGA12.5X16
63ZLH270MEFCGA12.5X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 63ZLH270MEFCGA12.5X16 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 63ZLH270MEFCGA12.5X16
Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 63ZLH270MEFCGA12.5X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 171959 pcs Tietolomake Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja ZLH
Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 82 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF