Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Läheisyysanturit > IMC30-10BPDZC0SA05
IMC30-10BPDZC0SA05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IMC30-10BPDZC0SA05 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IMC30-10BPDZC0SA05
Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX SAM M30 PNP NO
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 452 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero IMC30-10BPDZC0SA05 Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX SAM M30 PNP NO Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 452 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 V ~ 30 V
päättyminen Style Connector suojaus Shielded
Sarja - anturin tyyppi Inductive
Sensing Etäisyys 0.394" (10mm) Response Frequency -
Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M30 lähtö Tyyppi PNP-NO, 4-Wire
Muut nimet 1061704 Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C (TA)
Materiaali - Body Plastic Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Tulosuoja IP67 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30