Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Läheisyysanturit > IME30-15BPOZC0K
IME30-15BPOZC0K
IME30-15BPOZC0K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IME30-15BPOZC0K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IME30-15BPOZC0K
Valmistaja SICK
Kuvaus SENSOR PROX PNP-NC 15MM M30
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1808 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero IME30-15BPOZC0K Valmistaja SICK
Kuvaus SENSOR PROX PNP-NC 15MM M30 Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1808 pcs Tietolomake IME30-15BPOZC0K Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 V ~ 30 V
päättyminen Style Connector suojaus Unshielded
Sarja - anturin tyyppi Inductive
Sensing Etäisyys 0.591" (15mm) Response Frequency 500Hz
Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M30 lähtö Tyyppi PNP-NC, 3-Wire
Muut nimet 1041033
Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C
Materiaali - Body Nickel-Plated Brass Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Tulosuoja IP67 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30