Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Läheisyysanturit > IME30-20NPOZW2S
IME30-20NPOZW2S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IME30-20NPOZW2S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IME30-20NPOZW2S
Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1343 pcs
Product parameter
Osa numero IME30-20NPOZW2S Valmistaja SICK
Kuvaus SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1343 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 V ~ 30 V
päättyminen Style Cable suojaus Shielded
Sarja - anturin tyyppi Inductive
Sensing Etäisyys 0.787" (20mm) Response Frequency 500Hz
Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M30 lähtö Tyyppi PNP-NC, 3-Wire
Muut nimet 1041052 Käyttölämpötila -25°C ~ 75°C (TA)
Materiaali - Body Plastic Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Tulosuoja IP67 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30