Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Konenäkö - kamerat / anturit > OD2-P250W150A2
OD2-P250W150A2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD2-P250W150A2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD2-P250W150A2
Valmistaja SICK
Kuvaus 250MM+/-150MM PNP CAB 2M
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 76 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero OD2-P250W150A2 Valmistaja SICK
Kuvaus 250MM+/-150MM PNP CAB 2M Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 76 pcs Tietolomake
Kategoria Teolliset säätimet Jännite - Supply 12 ~ 24VDC
Visual Field (Min) - Visuaalinen kenttä (Max) -
Tyyppi 2D Laser Displacement Sensor päättyminen Style Cable Leads
Sarja OD Value anturin tyyppi -
Skannausnopeus - päätöslauselma -
Muut nimet 6036646 Käyttölämpötila -10°C ~ 40°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Valonlähde - Asennusetäisyys 100.0mm ~ 400.0mm