Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Konenäkö - kamerat / anturit > OD2-P85W20UO
OD2-P85W20UO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD2-P85W20UO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD2-P85W20UO
Valmistaja SICK
Kuvaus SEN DISP 85MM +/- 20MM PNP
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 80 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero OD2-P85W20UO Valmistaja SICK
Kuvaus SEN DISP 85MM +/- 20MM PNP Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 80 pcs Tietolomake
Kategoria Teolliset säätimet Jännite - Supply 12 ~ 24VDC