Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Läheisyysanturit > UM30-213112
UM30-213112
UM30-213112
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UM30-213112 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UM30-213112
Valmistaja SICK
Kuvaus SEN ULTRASONIC 200-1300MM PNP
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 229 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero UM30-213112 Valmistaja SICK
Kuvaus SEN ULTRASONIC 200-1300MM PNP Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 229 pcs Tietolomake UM30-213112 Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 9 V ~ 30 V
päättyminen Style Connector suojaus -
Sarja UM30 anturin tyyppi Ultrasonic
Sensing Etäisyys 7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm) Response Frequency 8Hz
Pakkaus / Case Cylinder, Threaded - M30 lähtö Tyyppi PNP
Muut nimet 1882-1424
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C
Tulosuoja IP67 Indikaattori LED
Yksityiskohtainen kuvaus Ultrasonic Proximity Sensor 7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30