WF120-60B410
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WF120-60B410 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WF120-60B410
Valmistaja SICK
Kuvaus MANUAL PNP/NPN 120 MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 273 pcs
Product parameter
Osa numero WF120-60B410 Valmistaja SICK
Kuvaus MANUAL PNP/NPN 120 MM Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 273 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja WF
Mittausmenetelmä Optical Flag Sensing Etäisyys 4.724" (120mm)
Vasteaika 100µs Pakkaus / Case Module, Connector
Output Configuration PNP/NPN Muut nimet 6028442
Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C (TA) Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Yksityiskohtainen kuvaus Optical Sensor Optical Flag 4.724" (120mm) PNP/NPN Module, Connector