WF30-60B416
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WF30-60B416 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WF30-60B416
Valmistaja SICK
Kuvaus TEACH PNP/NPN 30 MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 327 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero WF30-60B416 Valmistaja SICK
Kuvaus TEACH PNP/NPN 30 MM Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 327 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja WF
Mittausmenetelmä Optical Flag Sensing Etäisyys 1.181" (30mm)
Vasteaika 100µs Pakkaus / Case Module, Connector
Output Configuration PNP/NPN Muut nimet 6028460
Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C (TA) Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Yksityiskohtainen kuvaus Optical Sensor Optical Flag 1.181" (30mm) PNP/NPN Module, Connector