Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Paineanturit, muuntimet > MG-5000-B-9V-R
MG-5000-B-9V-R
MG-5000-B-9V-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MG-5000-B-9V-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MG-5000-B-9V-R
Valmistaja SSI Technologies, Inc.
Kuvaus SENSOR 5000 PSI 1/8 NPT 9V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 656 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MG-5000-B-9V-R Valmistaja SSI Technologies, Inc.
Kuvaus SENSOR 5000 PSI 1/8 NPT 9V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 656 pcs Tietolomake MG 9V Model Series
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 9V
päättyminen Style - Toimittaja Device Package MediaGauge
Sarja MG-9V paine Type Vented Gauge
Portti tyyli Threaded Port Size Male - 1/8" (3.18mm) NPT