BYV54V-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BYV54V-200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | BYV54V-200 |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | DIODE MODULE 200V 50A ISOTOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | BYV54V-200 | Valmistaja | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE MODULE 200V 50A ISOTOP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 6488 pcs | Tietolomake | BYV54V, BYV541V |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 850mV @ 50A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 200V | Toimittaja Device Package | ISOTOP® |
| Nopeus | Fast Recovery = 200mA (Io) | Sarja | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR) | 60ns | Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | ISOTOP | Asennustyyppi | Chassis Mount |
| diodi Tyyppi | Standard | diodikonfiguraatiolla | 2 Independent |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Diode Array 2 Independent Standard 200V 50A Chassis Mount ISOTOP | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 50µA @ 200V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) | 50A |