Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > L78L33ACD
L78L33ACD
L78L33ACD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L78L33ACD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L78L33ACD
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero L78L33ACD Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 235897 pcs Tietolomake L78L Datasheet
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) -
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 30V Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 49dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO Nykyinen - Supply (Max) 6mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5.5mA Nykyinen - Tuotos 100mA