STB200N4F3
STB200N4F3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STB200N4F3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STB200N4F3
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero STB200N4F3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 33492 pcs Tietolomake STx200N4F3
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package D2PAK Sarja STripFET™
RDS (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 80A, 10V Tehonkulutus (Max) 300W (Tc)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 40V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)