STB20N90K5
STB20N90K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STB20N90K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STB20N90K5
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP.,
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 22901 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero STB20N90K5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP., Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 22901 pcs Tietolomake Power Mgmt Guide BrochureSTB20N90K5
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package D²PAK (TO-263) Sarja MDmesh™
RDS (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V Tehonkulutus (Max) 250W (Tc)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 497-17086-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 42 Weeks Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 900V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 900V 20A (Tc) 250W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263)
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)