STB25NF06LAG
STB25NF06LAG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STB25NF06LAG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STB25NF06LAG
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CHANNEL 60V 25A D2PAK
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero STB25NF06LAG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CHANNEL 60V 25A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 85558 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id -
Vgs (Max) - teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package D²PAK Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs - Tehonkulutus (Max) -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 497-17141-1 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 38 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 60V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 60V 25A Surface Mount D²PAK
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 25A